SEO
Arama Motoru Optimizasyonu Danışmanlığı

Search Engine Optimization (SEO), web üzerinden marka imajını geliştirmek için önemli bir pazarlama parçasıdır. SEO arama sonuçlarında organik sıralamayı yükseltmek, çok daha iyi görünürlük ve buna bağlı olarak çok daha fazla ziyaret ve çok daha yüksek satış rakamları sağlamaktadır.

Online Pazarlama Çözümleri ile uzun vadeli ve etkili sonuçlarla web sitenizin bütünsel (off-site ve on-site) optimizasyonu profesyonel olarak yapılmalıdır.

Sanayi ve ticari alanda özel ihtiyaçlarınıza, bütçenize uygun Online Pazarlama Çözümleri sağlamayı hedeflemekteyiz. Sadece arama motoru optimizasyonu alanında değil, aynı zamanda online pazarlama alanında Almanya’nın en eski önde gelen sağlayıcılarındanız. Ajans olarak bizler web varlığı yerine marka bilinirliğini artırmak için bireysel çözümler üreterek geniş ve kapsamlı stratejileriler sunmaktayız. Sizlere özel hizmetlerimizi talep ve ihtiyaçlarınıza uyarlanmış bir şekilde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun teklifi size özel olarak hazırlamaktayız.SEO Danışmanlık

SEO, özellikle başarılı bir online pazarlama stratejisinde temel bir bileşeni olarak uzun vadede dahil edilmelidir. Bu alanda başarı için tüm SEO projeniz hakkında size bilgi verebiliriz.  Yeni bir sayfa kurmak ya da sadece sürekli arama motoru optimizasyonu ve uygulama desteği alanında danışmanlık yapan bir uzman mı istiyorsunuz. Sizin için uzmanlaşmış kadrolarımız ile web ve pozisyon değişiklikleri planlıyoruz. SEO danışmanlık hizmetimizin temelini web sitenizin ayrıntılı analizi oluşturur. Analiz verilerinin değerlendirilmesi sonucunda profesyonel bir SEO stratejisi oluşturmada size eşlik ediyoruz. Çünkü SEO web sitenizin tasarım aşamasında uyumlu bir kodlamayı bulmak gerekir, Ayrıca sitenizin yeniden yüklenmesinde size yardımcı olacaktır.ANALİZ VE STRATEJİ:

SEO hedeflerinize ulaşmak için, web sitenizin analizi ile mevcut durum tespiti ve internet üzerinde başarı temelli benzersiz bir optimizasyon stratejisi geliştirmeyi hedefleriz.

DANIŞMANLIK VE UYGULAMA:

SEO projeleri kapsamında danışmanlık da yapmaktayız. On-page(site içi) ve Off-page (site dışı) olarak ve teknik kavramsal araçlar konusunda sizlerin danışmanlıklarını yapmaktayız.

PERFORMANS ANALİZİ:

Google Analytics, Web Yöneticisi Araçları veya Sistrix gibi en iyi ve verimli analiz araçlarını sürekli takip ederek sitenizin daha verimli optimizasyonu sağlanmaktadır. Özel olarak bizim tarafımızdan geliştirilen proje araçları ile ihtiyaçlarınıza mükemmel adapte sağlanarak hizmet verilmektedir.
arama motoru optimizasyonu


Onsite sayfa Optimizasyonu

Sayfa (site içi) optimizasyon web sitenizin doğrudan içinde yer alan tüm değişiklikleri içerir. Bu sayfa, arama motorlarında iyi bir sonuç elde etmek için uygun anahtar kelime yoğunluğu, kullanıcı dostu, uyumlu tasarım yapısına ve özgün sayfa içeriğine sahiptir. Sayfada optimizasyon çalışmaları ile birlikte yükleme hızının ve kullanılabilirliğin geliştirilmesi ile birçok durumda kullanıcılara daha keyifli bir ziyaretçi deneyimi sağlar.

Offsite Dışı Sayfa Optimizasyonu

Site dışı sayfa optimizasyonu web sitenizin dışında gerçekleşir. Bu işlemlerin en önemlisi dış bağlantı (link) inşası. Burada web bağlantıları site konuları ile alakalı sitelerden kurmak amaçlamaktadır. Web sitesinin arama motorlarında sıra pozisyonunun artırılmasında link inşasında belirleyici faktör bağlantı linklerinin kalitesidir. Bu nedenle, biz doğru bir analiz ve tanımlama ile link adres zayıflıkları, yeni ve uzun vadeli link inşası için ayrı bir eylem planı ile başlayarak, sürdürülebilir link yönetimi konusunda sıfırdan oluşturma ve geliştirme yapıyoruz.  Google kalite kurallarına uymayan sürekli bağlantılı linkleri erken aşamada tespit ederek Risk Yönetimi ile takip ediyoruz. Online marka bilinirliği faktörünün gelişimi için daha uygun sosyal sinyaller, Facebook, Twitter ve Google+ gibi forumlar, bloglar ve ağlarda söz konusudur.
Rex Yazılım Müşterisi OLARAK AVANTAJLARINIZ

Google resmi iş ortağı olarak Rex Yazılım web yönetim araçları ile birçok SEO tekniği modellemiş ve arama motoru optimizasyonu yöntemlerini sürekli geliştirmektedir. Bu yöntemler çok sayıda başarılı müşteri projelerinde kanıtlanmış ve çok rafine çalışmalar ile sürekli geliştirmektedir. Bu amaçla aşağıda yer alan editoryal içerik üzerinde profesyonel web sitesi analizinden başlayarak, tek bir kaynaktan özelleştirilmiş arama motoru pazarlaması hizmeti sunuyoruz.


ANALİZ ARAÇLARI

Özellikle state-of-the-art standart araçları ile birlikte optimizasyon uygulamalarını doğrulamak için araçlar geliştirildi

MÜŞTERİ PANELİ

Sizin için özel hazırlamış olduğumuz müşteri panelinden; SEO projenizi, konumlandırmanızı, mevcut verileri takip edebilirsiniz.

UZMANLIK

Güncel ve eğitimli SEO uzmanı ve danışmanlar.

Verdiğimiz Hizmetler

"Müşteri odaklı ’’ çalışma bizim sloganımız . Bizim için bireysel amaç ve hedefleriniz her zaman en önde gelir. Sizin hedefiniz bizim hedefimiz.


SEO İşletme İçin Neden Faydalı...


SıralamaÖnemi

Bu sene ki kayıtlarda, tüm Web sitelerinin yaklaşık % 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor.


FenomenArama Motorları

İnternet kullanıcılarının% 96'sı, büyük bir arama motoru (Google, Bing, Yahoo, AOL)

Etkilistrateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar.


MilyonlarcaArama Sonuçları

Hergün milyonlarca kez arama gerçekleştiriliyor.İnternet artık vazgeçilmez bir kaynak.

ZiyaretçiÇekin

İyi bir SEO ve arama dostu web sayfası ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır.


TüketiciDostu

Tüketici algılaması, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sıralamaya sahip olmasıdır


Şirketinizin başarısı Seo

Şirketinize başarı sağlamak için ve SEO uygulamalarımızın başarı potansiyelini ölçmek amaçlı, düzenli olarak, müşteri tabanımızı baz alan araştırmalar yapmaktayız. Bir mastır çalışması kapsamında yapmış olduğumuz temsili değerlendirme sayesinde, anlaşılmıştır ki, SEO ve Google AdWords büyük şirketlerin ve tanınmış markaların yanı sıra, küçük ve orta büyüklükte olan şirketlere de başarı sağlayacak şekilde uygulanabilmektedir. Deneysel bir çalışmanın sonuçlarına göre, SEO ve SEA Optimizasyonu, ticari internet sitelerinin ve online mağazaların görüntülenme trafiğini artırabilmektedir. Buna istinaden, müşterilerin doğru sitelere yönlendirilmesinden dolayı, müşteri kalitesinde de artışlar tespit edilmiştir. SEO projelerinin örnek değerlendirmesine göre, Google’ın optimizasyon süreci içerisinde ve optimizasyon öncesini karşılaştırmak amaçlı yapılmış olan ölçümlerde, müşteri sayısında olduğu kadar, kâr oranlarında da önemli artışlar gözlenmiştir.Projenizi
Hayata Geçirelim


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Hemen Teklif Alın.Whatsapp İletişim