Google Adwords Danışmanı
Google Adwords Danışmanlığı Nedir?

Google Adwords denildiğinde reklam vermek isteyenin aklına genellikle kolay ve basit bir şeymiş gibi görünüyor ve basit bir reklam paneli, paramı veririm reklamım yayınlanır gibi bir düşünce ortaya çıkıyor, her ne kadar böyle bir görünüm verse de Google Ads Danışmanının amacı bütçenizle oynamak değildir.

Google Adwords Uzmanı, belirlenmiş olunan aylık reklam bütçesine göre paranızı kaliteli bir şekilde harcar, az bir maliyetle kaliteli kazanç için çalışır…

Reklam vermek isteyen insanların bir çoğu reklamlarını kendi başlarına vermek ister ve parasını boşa harcamış olurlar yada hiç harcayamazlar, reklamların ayarını yapamadığı için Google reklamları onaylamaz. Parasını boşa harcamış olanlar “Google Adwords” reklamcılığından uzak dururlar çünkü bütçesini gereksiz bir şekilde harcadıkları içindir.

Adwords paneli bir kaç günde öğrenilecek bir şey değildir bu yüzden çabuk öğrenir, reklamlarımı vermeye başlarım diye düşünüyorsanız, reklam vermeye başladığınız anda zararlarını da görmeye başlayacaksınızdır.
Google Adwords Danışmanına Neden İhtiyacınız Var?

Google Adwordsu ilk defa görüyorsanız kişisel bir hesap oluşturup reklam vermeye başlayabilirsiniz. Fakat bu konuda deneyiminiz olmadığı için profesyonel bir Adwords danışmanı ile çalışmanız başlangıç için çok daha faydalı olacaktır.  Google Adwords danışmanlık hizmetini işin profesyonel ellerinden almanız sizin için en verimli yol olacaktır.

  • Reklamlarınızın ayarını doğru bir şekilde yapamadığınızda sistem reklamlarınızı onaylamaz. (Yayınlanmaz)
  • Reklam kurallarından birini bile ihlal derseniz reklamlarınızı onaylamaz. (Yayınlanmaz)
  • Bütçe, zaman, anahtar kelime ayarlaması yapamadığınızda bütün maliyetiniz boşa gitmiş olur. (Geri dönüşüm olmaz)

Google Adwords Danışmanı Faydaları

 Google Adwords reklamları ile firmanızın ne kadar dönüşüm elde ettiğini dönüşüm izleme özelliği ile de takip etmeniz mümkün olmaktadır. Haftalık raporlarınıza bakarakta Google’a verdiğiniz reklamların size ne kadar ziyaretçi kazandırdığını görebilirsiniz. Ziyaretçiler size kazanç sağlamaya başladığında günlük reklam maaliyetinizi ve kampanyalarınızı da arttırarak daha fazla  verim elde etmeye başlayabilirsiniz.

google adwords danışmanı

Sertifikalı Adwords uzmanı ile çalışmanın yararları nelerdir?

  • İlk defa reklam vermeyi düşünen kullanıcılar bu bağlamda uzman biriyle çalıştıklarında birçok fayda elde edeceklerdir.
  • Doğru reklam metnin yazılmasını bir Google Adwords Danışmanı sizin yerinize en iyi şekilde yapabilir.
  • Reklamınızın onaylanmayacak durumlarını kampanya hazırlama aşamasında farkına varan bir Adwords Danışmanı sizin onay sürecinizi hızlandıracaktır.
  • Google Ads Danışmanı daha etkili bir reklam hazırlayarak size daha fazla müşteri getirebilir.
  • Adwords danışmanınız reklam ve pazarlama alanında tecrübeli olduğu için reklamlarınızı en iyi şekilde optimize eder ve size harcayacağınız bütçe üzerinden daha fazla kar sağlayabilir.

Google Adwords‘te reklam vermek ve Danışmanlık hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kampanya Yönetimi

Anahtar kelime seçimi ve metin seçimi ile ilgili kampanyanızın başarısı konusunda aylık olarak raporlarınızı hazırlar ve oluştururuz, böylece ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak hangi konumda ve ne kadar ödeme yapmışsınız öğrenirsiniz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizin üyeleriyle kampanyanızın ilerleme durumunu, yönünü ve sahip olabileceğiniz tüm soruları cevaplamak için bir  görüşme yaparız.

Projenizi
Hayata Geçirelim


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Hemen Teklif Alın..

Hemen İletişime Geçin

Temsilcilerimiz sizlere detaylı bilgiyi anında aktarsınlar…

İletişimHemen Reklam Verin...