Hakkımızda 

Ajansımız Hakkında

Rex Medya Danışmanlık, kaliteye, yenilikçiliğe ve hızlılığa odaklanan bir premium tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek için sonuç getirmek için teknoloji kullandık. Kendimizi büyük iş ahlakı, dürüstlük ve nihai sonuçlar konusunda gururlandık. Rex Yazılım olarak yıllar boyunca, müşterilerimizin genel olarak daha iyi bir web varlığı elde etmesini sağlayarak çarpıcı, ödüllü tasarımlar üretebilir.

 

Amacımız

Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini oluşturmaktır: bulmak kolay, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobile duyarlı ve kullanıcı dostu sitelerdir.

 

Misyon

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç ​​aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık  bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimize, web sitelerini dilerlerse biz takip ediyoruz dilerlerse kendileri sitelerinin yayın takibini yapmaktalar.Sadece Teknik destek de çoğu  ajanstan çok daha farklı olmaya çalışıyoruz…Bu yüzden ismimiz Rex Medya Danışmanlık. Sizler için daima çok çalışıyoruz. Her geçen gün daha da yenilikçi olmaya çalışan ekibimiz ile sizlerin takdirini kazanmak bizler için onur ve şeref… Hemen bizimle iletişime geçin sizlere çözüm odaklı yardımlar sunalım.rex medya danışmanlık


TASARIM GRUBU

Şirket içi ödüllü tasarımcılarımızla, kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirme, arayüzleri veya web sitelerini tasarlarken en önemli faktörlerden üçü olduğunun farkındayız. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışırız. Seninle çalışacağız ve fikrini hayata geçiriyoruz..YAZILIM GELİŞTİRME

Önde gelen bir mobil uygulama geliştirme şirketi olan Rex Yazılım, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile da dahil olmak üzere tüm önemli mobil platformlar için yüksek performanslı, özellik dolu yerel mobil uygulamalar oluşturmada kapsamlı bir tecrübeye sahiptir. Rex Yazılım mobil uygulama geliştiricileri, işletmeniz, sektörünüz veya teknik ihtiyaçlarınızı  karşılayacak doğru uygulamayı oluşturabilir.
Projenizi Hayata Geçirin…

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.

Hemen Bir Teklif Alın...Whatasapp İletişim