Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal  Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

  Kaliteli website herhangi bir kurum, kuruluş ve dernek gibi kuruluşların tercih ettiği website  altyapısını içermektedir.Bu yüzden yapıları içinden en çok tercih edilen ve lokasyon anlamında talep gören hizmettir.

Kurumunu veya firmasını tanıtmak, internet üzerinde var olan müşteri potansiyelinin dikkatini çekmek isteyen kişilerin tercih ettiği web tasarım yapısıdır. Bu yapı sayesinde kendini tanıtma fırsatı bulan kurum ya da firmalar istedikleri hedef kitleye ulaşmaktadır.

Müşterinin ilgisini çekecek anlaşılabilir bir kurumsal kimlik niteliğini taşıyacak olan Böyle bir siteye sahip olabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Sizi ve firmanızı rakiplerinizden üst sıralara taşıyabilecek olan deneyimli  ekibimiz sayesinde müşterilerin tercih ettiği üst sıralarda yer alan bir firma olma imkanına sahip olacaksınız.Size Neler Sunabiliriz?

Rex Yazılım ekibi olarak kurumsal web tasarım & internet çözümleri sunan ekibimiz size tüm projelerinizde yardımcı olacaktır.Kurumunuzun vizyonuna uygun sizi en iyi yansıtabilecek web tasarım için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizlere ulaştığınız andan itibaren web tasarımında uzman olan ekibimiz size en iyi tasarımı sunacağı gibi uygun fiyatlarla  bir web tasarımına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kurumsal web tasarım siteniz sizin misyonunuza en uygun şekilde hazırlayacak olan ekibimiz sizi tanınabilir ve tercih edilen bir firma haline getirerek markalaşmanız adına büyük bir adım atmış olacaktır.

SEO çalışması sunarak sizin rakiplerinizden daha ön sıralarda yer almanızı sağlayarak Google’da ki yerinizi almanızı sağlayacaktır. Bu sayede müşteriler size daha çabuk ulaşarak sizin ürünlerinizi tercih edecek ve ihtiyaçlarını karşılamak için sizinle iletişime geçecektir.ve Bunların Yanında...

Google Adwords Danışmanlığı sunan ekibimiz size Google Reklamlarını en düşük bütçe ile yayınlamanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medya Çalışmaları sunarak Facebook, Twitter, Google Plus ve daha bir çok sosyal medya  sayesinde binlerce insana ulaşma seçeneği sunacaktır. Binlerce insan tarafından tanınarak firma isminizi duyurmuş olacağınız gibi firmanızı kalkındıracak müşterilere de sahip olabileceksiniz.kurumsal web tasarım

Güncel metinler ve bağlantı adresleri...

Sınırsız Sayfa Yönetimi

Fotoğraf Galeriniz

Ürün Katalogları

Özgün grafik ve afişler....

Güvenli altyapı ve girişler

Dinamik bağlantı ve menü yönetimi

Blog

SEO dostu altyapı

Sosyal medya entegrasyonu

Google Map entegrasyonu
Projenizi
Hayata geçirelim…


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Hemen Teklif Alın...Whatsapp İletişim

Hemen İletişime Geçin

Temsilcilerimiz size gerekli bilgiyi aktarsınlar…

İletişim...